Historia Prezydium RKN

2016/2017

2015/2016

Patryk Kalinowski (Przewodniczący), Michał Pietrzak, Antoni Żukowski

Albert Pielak (Przewodniczący), Dariusz Mańka, Michał Tutaj

2014/2015 Albert Pielak (Przewodniczący), Jakub Orlicz, Michał Bałdowski
2013/2014 Kamila Ferenc (Przewodnicząca), Tomasz Pyś, Karol Olszanowski
2012/2013 Jędrzej Maśnicki (Przewodniczący), Łukasz Hnatkowski, Karolina Mądrzycka
2011/2012 Patryk Gorgol (Przewodniczący), Łukasz Hnatkowski, Karolina Mądrzycka
2009/2010 Jakub Chowaniec (Przewodniczący), Aleksander Jakubowski, Damian Pietrzyk
2008/2009 Piotr Szeląg, Jakub Chowaniec, Oktawian Kuc
2007/2008 Łukasz Ciołko, Piotr Kieloch, Krzysztof Wawrzyniak
2006/2007 Marta Bijak, Alicja Witczak, Krzysztof Kaleta (do 31.12.2006 r.)
następnie Wojciech Podlasin (od 1.1. 2007 r. do 31.6.2007 r.), Łukasz Ciołko (od 1.7.2007 r., wcześniej Łukasz był wiceprezesem)***, Robert Nowakowski
2005/2006 Witold Borysiak (Przewodniczący), Patrycja Grenich, Maciej Młynarczyk (do 31.12.2005 r.) następnie Marta Bijak, Alicja Witczak, Krzysztof Kaleta (od 1.1.2006 r.)
2004/2005 Witold Borysiak (Przewodniczący) , Patrycja Grenich, Maciej Młynarczyk
2003/2004 Lubomir Schreiber, Joanna Michałowska, Michał Boryczka
2002/2003 Katarzyna Randzio, Michał Sajkowski, Ernest Jędrzejewski

 

 

Dodaj komentarz