Koło Naukowe Mediacji i Negocjacji „KoMiN”

Logo Koła Naukowego Mediacji i Negocjacji 'KoMiN'

Koło Naukowe Mediacji i Negocjacji „KoMiN”

Idea stworzenia koła zrodziła się w styczniu 2004 r. jako odpowiedź na zainteresowanie tematyką Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów (ADR). „KoMiN” jest kołem, które nieustannie się rozwija – stale powiększa się liczba członków oraz realizowana jest coraz większa ilość projektów. Zarówno działalność naukowa, jak i idea studenckiej integracji jest ważna, dlatego w KoMiNie panuje przyjazna atmosfera, a wszyscy członkowie wspólnie pracują nad kolejnymi projektami. Spotykamy się ze specjalistami, przeprowadzamy warsztaty, szkolenia oraz prelekcje.

Każdy członek ma możliwość sam przygotować interesujące go zagadnienie i przedstawić je na spotkaniu. Często rozgrywamy symulacje mediacji i negocjacji- Koło organizuje autorski program gier negocjacyjnych „Poniedziałkowe Gry Negocjacyjne”, mający na celu doskonalenie wśród studentów umiejętności prowadzenia negocjacji według wybranej strategii i korzystania z różnych taktyk negocjacyjnych.

Wśród zrealizowanych przez nas projektów wymienić możemy między innymi: „Dlaczego negocjacje win-win są bardziej opłacalne niż inne?” cykl warsztatów z p. Olgierdem Świdą, „Negocjacje biznesowe – używanie technik perswazji” z p. Grzegorzem Załuskim, „Mediacja gospodarcza – w Polsce i na świecie” z p. Maciejem Bobrowiczem, Arbitraż – perspektywy rozwoju w Polsce i na świecie z p. mec. Nowaczykiem, czy „Arbitraż – wizja rozwoju w Polsce” z p. Markiem Furtkiem. Nasze Koło organizuje również, cieszące się ogromnym zainteresowaniem, Turnieje Negocjacyjne.

Aby zostać członkiem koła należy złożyć wypełnioną deklarację członkowską i czynnie brać udział w działalności koła.

Dokumenty

Zarząd

  • Prezes – Adam Krenke
  • Wiceprezes – Laura Mazur
  • Wiceprezes – Aleksandra Orzeł
  • Sekretarz – Michał Nowiński

Terminy i miejsca spotkań

Podawane na fanpage’u Koła

Kontakt

Opiekun naukowy

  • prof. dr hab. Józef Okolski
  • dr Rafał Morek

Galeria zdjęć

 

Dodaj komentarz